Kyani İş Sunumuna Davetiye Nasıl Olmalıdır

İŞ SUNUMUNA DAVETİYE

Aşağıda “Kyäni Referans Noktalarını” içeren bir liste göreceksiniz. Referans noktaları nelerdir? Referans noktaları, Kyäni’yi rakiplerinden ayıran ve bize özgün satış özellikleri kazandıran şeylerdir.

Herkesin Nobel Ödülü kazanmış araştırmalara dayalı bir ürün grubu yoktur. Paygate tabanlı Ödeme Planı başka kimsede bulunmaz – veya kimse her bağımsız Distribütöre 1,63 milyon dolara kadar ekstra teşvik vermez. Bütün bunların üzerine, hiç kimse Kyäni Kynect’in sahip olduğu ve sektöre sunduğumuz gelecek nesil pazarlama platformuna sahip değildir. Her Distribütöre teslim edilen bu tablet, başarılı bir iş oluşturmak için gerekli olan bilgilerin ve ihtiyaç duyulan desteğin çoğunu sağlamaktadır.

Bütün bu noktalar Kyäni’yi özgün kılmakta ve potansiyel Müşterilerinize ve Distribütörlerinize işinizi tanıtmanıza ve randevu almanıza yardımcı olmaktadır.

Yeni Kyäni Distribütörlerinin yaptığı en büyük hata, her şeyi ilk telefon konuşmasında açıklamak istemeleridir.  Oysa bu imkânsızdır.

Bir randevu alırken, sadece randevu almaya çalışmalı, işin detayları hakkında açıklama yapmaktan kaçınmalısınız. Kişiler genellikle size soru soracak ve konunun ne olduğunu öğrenmek isteyeceklerdir.

İnsanların neden soru sorduklarını anlamak önemlidir. Bunun değişik nedenleri vardır ancak ana nedenlerden biri, kişilerin kendilerini rahat hissettikleri alandan çıkmalarına neden olabilecek bir şey yapmak zorunda kalacaklarından dolayı korkmalarından kaynaklanmaktadır.

Bazı kişiler, içinde bulundukları durumdan memnun olmamalarına ve daha fazla para ve güvene ihtiyaç duymalarına rağmen kendilerini veya günlük etkinliklerini gerçekten değiştirmek istemezler.

Potansiyel olarak hayatlarını nasıl değiştirebileceklerini öğretecek bir toplantıya davet etmeniz durumunda sizce onların cevapları ne olacaktır?

“Hayır, teşekkür ederim!” “Demek benden bir yere gitmemi ve hayatımı değiştirecek bir şeyler dinlememi istiyorsunuz? Konu nedir?”

Peki: Bu noktada onlara ne söyleyebilirsiniz?

İlk önce, bunu niye sorduklarını düşünün ve sizi reddedebilecekleri ihtimaline karşı hazırlıklı olun.

REFERANS NOKTALARI

Ürün

 • Kyäni – güçlü ilaç
 • Alaska Yaban Mersini
 • Tokotrienoller
 • Nobel Ödülü almış bilimsel çalışmaya dayalı
 • %100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
 • Besinler vücudun gerçekleştirdiği 95 farklı işleve ilişkin öneme sahiptir
 • Bir üründe 10 besin öğesi bulunmakta ve bu da vücudun 35 ayrı fonksiyonunu desteklemektedir
 • 10 kişiden 8’i etkileri bir hafta içinde görmektedir
 • Kyäni’nin Bilimsel Danışmanlık Kurulunda önde gelen bilim adamları yer almaktadır

İş

 • Stabil Grup (Dünya nüfusunun %56’sına hâlihazırda teslimat yapılabilir)
 • Dünya çapında hâlihazırda 200 milyon öğün
 • Avrupa’da ve Türkiye’de YENİ
 • İlk biziz!
 • En son teknolojilerden yararlanılarak devrim yaratan dağıtım sisteminin kullanımı
 • Ayda 100.000 ABD dolarından daha fazla kazanan satış liderleri
 • Patentli ve özgün Paygate Ödeme Planı
 • Hayalindeki Arabayı Kullan programı
 • HERKESİN 1,63 milyon ABD dolarına kadar kişisel teşvik kullanma şansını kazanması

Arkadaşınız “Bunun ne olduğunu bana söyler misin?” sorusunu sorarsa;

Cevabınız şu olmalıdır “Tabi ki Arda, elimde Nobel Ödüllü bilimsel verilere dayalı bir ürün portföyü var ve 10 kişiden 8’i bu ürünleri kullanmak istiyor. İşin en iyi tarafı da, bunu Dünyada ilk kuracak kişiler arasında olmamız. Bu inanılmaz bir şey. Önümüzdeki hafta / bu haftanın sonuna doğru / yarın / saat 12:00’de buluşalım.”

Cevap verdiniz mi? Evet, merak uyandırmaya yetecek ve çok daha fazla sorunun sorulmasını önleyecek kadar yeterli şey söylediniz. Burada önemli olan, her cevabınızı DAİMA şu son soruyla bitirmenizdir: önümüzdeki hafta / bu haftanın sonuna doğru / yarın / saat 12:00’de buluşalım mı?

Randevu almak istiyorsunuz. Bu nedenle randevu için daima ne zaman buluşabileceğinizi sormanız gerekiyor.

Pekiyi, Arda buna ne der? “İlginç bir konu, yarın görüşelim!”

VEYA “İlginç bir konu ama bana biraz daha detaylardan bahsetsene?”

İşte tekrar bir soru daha. Paylaşabileceğiniz detaylar var mı? Mantıksal olarak şu olabilir:

“Tokotrienolleri hiç duymuş muydun? Hayır? Bak gördün mü? Kimse bilmiyor ama öğrendikten sonra herkes onlara sahip olmak İSTİYOR! İşin en iyi tarafı da insanlara 100% memnuniyet garantisi vermemiz. Harika değil mi? İş ortaklarımdan birinin şimdiden en az 100.000 ABD dolarını nasıl görebiliyor musun? En iyisi hemen buluşalım ve sana daha fazlasını anlatayım: Önümüzdeki hafta / bu haftanın sonuna doğru / yarın / saat 12:00 sana uygun mu? Buluştuğumuzda sana her şeyi anlatırım.”

Bu buluşma sizin tek başınıza veya bir sponsor ile yapacağınız bir görüşme ya da internet tabanlı bir seminere davet veya diğer iş ortakları ile beraber yapabileceğiniz bir sunum şeklinde olabilir.

Bu noktada randevuyu kabul edebilir veya bir başka soru sorabilir.

Ne sorarsa sorsun, her zaman referans noktalarını esas alarak cevap vermeniz ve sonrasında randevu istemeniz önemlidir.

Sizinle paylaştığımız bu örnekte, birkaç referans noktasını bir arada kullandığımız dikkatinizi çekmiştir. Siz de deneyin! SİZİN hoşlandığınız veya sizde en çok istek uyandıran referans noktasını seçin ve bunun üzerinde çalışın.

Her randevu için hangi referans noktalarını kullanacağınızı not aldığınızdan emin olun; böylece hangi referans noktalarının daha etkili olduğu konusunda kendi deneyimlerinizi oluşturabilir ve etkili olan referans noktalarını ileride randevu alırken kullanabilirsiniz.

Referans noktaları, ürün ve iş ile ilgili olmak üzere iki grupta toplanmıştır. Arkadaşınızın kişisel özelliklerine göre birini veya diğerini kullanabilir ya da bu iki grupta bulunan referans noktalarını birlikte kullanabilirsiniz.

“Referans Noktaları” listesini her zaman ulaşabileceğiniz şekilde ve randevularınızda da yanınızda bulundurun. Unutmayın ki kalifiye potansiyel İş Ortakları İrtibat Listesinin ve Referans Noktalarının randevu alma konusunda en iyi sonuçları sağladığı ispatlanmıştır.

İşinizi kurarken size başarılar dileriz!

“” Kyani’ye Kayıt Ol “”


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s