Kyani Başarı Sistemi

Aşağıdaki 4 basit adım, işinizde başarıya ulaşmanız için çok çok önemlidir bu nedenle bu adımların hepsine bağlı kaldığınızdan ve sponsor olduğunuz kişiler tarafından da uygulamaya koyulduğundan emin olun ve bu adımların en büyük destekçisi haline gelin çünkü bu işte bu adımlar sizi hayal edemeyeceğiniz başarılara götürecektir.

             1. ÜRÜNÜN EN BÜYÜK TARAFTARI OLUN

 Kendinize uygun bir autoship (otomatik talimat) profili oluşturun (arka ofisinizdeki ALIŞVERİŞ bölümünden yapabilir ya da sponsorunuzdan yardım alabilirsiniz.) Böylelikle kendi kullanımınız için her ay ürünleri çok daha indirimli ve yüksek QV (kariyer puanı) ile almış olursunuz ve aynısını kendi organizasyonunuzdaki insanlarda kopyalayacağından bu da uzun vadeli, sağlam temelli bir iş inşa etmenizi sağlayacaktır.

 16 Kişiye dağıtmak üzere bir haftalık ürün paketlerini hazırlayın.

 Ürünlerle ilgili yaşadığınız kendi deneyimlerinizi ajandanıza kaydedin ve sponsorunuza da bildirin.

              2. LİSTE OLUŞTURUN

 Sağlığına gerçekten önem veren, beslenme ve sağlık bilinci olan, gerçekten bu ürünlere değer vereceğine inandığınız ve sizden alacak durumda olan kişilere dağıtmak üzere 16 kişilik liste yapın, hazırladığınız paketleri bu kişilere dağıtın. Doğru kişilere dağıttığınızda ortalama 3 ile 6 arası düzenli kullanıcı (müşteri) elde edersiniz.

 En az 100 kişilik bu işi büyütmek üzere kontak listesi hazırlayın. Liste yaparken yapılan en büyük hata; o insan adına karar vermek, bu yapar bu yapamaz demektir. Sakın ama sakın bu yanılgıya düşmeyin herkesi listenize koyun, tüm hafızanızı listenize boşaltın. Ne zaman bu hataya düşer gibi olsanız Kyani’de en başarılı, en çok para kazananlardan biri olan Angel Olvera’nın bu endüstriden önce ilkokul mezunu, fakirlik içinde yaşayan biri olduğunu unutmayın. Herkesi listeye koyun, listeniz ne kadar çok olursa o kadar iyi. Çünkü kesin bu işi yapar dedikleriniz yapmayabilir, kesin yapmaz dedikleriniz en büyük ciroyu üretebilir.

 Davet – Kapanış Formülü’ndeki mentalite ve formüllere listenizdeki insanları doğru davet edebilmek, doğru sunum ve kapanış yapabilmek için iyice çalışın, sürekli gözden geçirin, pratik yapın.

            3. GRUP GÖRÜŞMELERİ YAPIN

 Öğrendiğiniz davet formülüyle çalışma zamanınıza göre 4 grup görüşmesi ayarlayın. Haftada 4 ya da 5’er kişilikten 4 grup görüşmesi yapmak hem yapılabilirlik, basitlik açısından hem de işinizi doğru ve hızlı başlatabilmeniz açısından en ideal ve verimli olanıdır. Beklentilerinizi ayarlamak için; 50 kişilik bir listede doğru davetle 25 ile 30 arası kişi davetinize evet yanıtı verecek, ortalama 17 ile 22 arası kişi görüşmeye gelecektir.

             4. İŞİNİZE BAĞLANIN

 İşinize 18 aylık bir istikrar ve bağlılık gösterin.

 Haftalık, Aylık ve Yıllık toplantılara ve etkinliklere düzenli bir şekilde katılın.

 Eğitiminize ve kişisel gelişiminize önem verin. Önerilen videoları izleyin, kitapları okuyun vs


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s