Kyäni ile“Refaha Doğru Dört Adım”

Refaha Doğru Dört Adım

Kyäni’deki “Refaha Doğru Dört Adım” programı belki de ağ pazarlama sektöründe türünün en ilginç olanıdır çünkü HERKESİN sadece birkaç yılda gerçekten hedefine nasıl ulaşabileceğini ve başarılı bir iş kurabileceğini göstermektedir.  Ve eğer buna hazırsanız, sizin için çok başarılı ve kârlı bir iş kurma şansıdır.

Bu işi bu kadar ilginç kılan da tam olarak BUDUR. Başarı, temeli öğrenme ve işi yapma konusunda istekli olanlar için ulaşılabilirdir. Ve burada size, başarılı bir ağ pazarlama işinin nasıl yürütüleceği konusunda ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz.

Sizinle “Refaha Doğru Dört Adım” programı hakkında neden konuşmak istiyoruz?

Çünkü nihai olarak gelir hedeflerine ulaşmanız ve Kyäni’nin “Milyon Dolar Kulübü”ne katılmanız amaçlarıyla, başarınız burada, Kyäni’de dört adıma ayrılacaktır.

DÖRT ADIM

Dört adım, Kyäni Ödeme Planında yer alan dört belirli kademeye ulaşmakla ilgilidir.

  1. Adım: Jade Kariyerine Ulaşmak 180€ / 1
  2. Adım: Safire Kariyerine Ulaşmak 1.563€ / 4
  3. Adım: Ruby Kariyerine Ulaşmak 577€ / 8
  4. Adım: Diamond Kariyerine Ulaşmak 10.572€

/ 12

Buradaki her kademenin yanında bazı sayılar vardır. Gördüğünüz ilk sayı, o kariyerdeki bir Distribütörün aylık ortalama kazancıdır.

İkinci sayı ise, gerçekçi bir hedef olarak bu kariyere ulaşabileceğiniz ay sayısıdır. Bu zaman dilimleri, işlerini kurduktan sonra doğru etkinliklere odaklanan kişiler tarafından defalarca tutturulmuştur. Örneğin Rubylerimizden birçoğu kariyerlerine ilk 90 gün içinde ulaşmışlardır.

Bu dört kariyerden her biri, işinize ihtiyacı olan motivasyonu sağlayacak özel avantajlar ve araçlar sunar!

İlk kariyere—Jade—genellikle ilk ay içinde ulaşılır. İlk 31 gününüz içinde Jade’e ulaşmanın bonusu, Fast Start (Hızlı Başlangıç) bonusunun ilk kısmı olan 100 €’dur Bu, ekip bonusunun ilk komisyonu ve PayGate (Ödeme Kapısı) ödemesiyle birleşince Distribütörlere ilk ay içinde 300€-400€

REFAHA DOĞRU

DÖRT ADIM

ödenmesini sağlar. Jade kariyerine ulaştığınızda, işe başlamak için koyduğunuz yatırım daha ilk ay içinde size geri dönmüş olur. Bir karşılaştırın, bir restoran açmak için yapacağınız yatırımı ne kadar uzun sürede geri alırsınız… Bir iki yılda hatta daha uzun bir sürede.

Safir Kariyeride başarıya giden yolun bir başka kilometre taşı çünkü burada gelirinizi bir önceki aya kıyasla iki katına çıkarabilecek yeni bir bonustan; Generation Check Match’ten (Adam Yetiştirme Bonusundan) faydalanabilirsiniz. Bu adımı atmak, eğlencenin ve büyük ödemelerin gerçekten başladığı noktadır. Distribütörlerinizin daha fazla bonus kazanmasına yardım ederek, ulaştıkları PayGate (Ödeme Kapısı) gelirinin %15’ine kadar kazanabilirsiniz. Hem de dokuz kuşağa kadar.. “Başarıya Giden Adımlar” eğitiminde bulunan planı kullanarak hedefi dört ay içinde Safir seviyesine ulaşmak olarak belirleyin.

Bir sonraki kademe Ruby’dir—ve harika bir ödül getirir: Yepyeni Kyäni arabanız! Beyaz, el değmemiş ve sol ve sağ kapılarında Kyäni logosu bulunan arabanız, herhangi bir model seçebilirsiniz: Audi, BMW, Mercedes veya Porsche. Kyäni Hayalinizdeki Arabayı Kullanın Programı, muhtemel adaylarınızı ziyarete giderken hayalinizdeki arabayı kullanmanızı ve Kyäni ile hayalinizdeki arabaya ulaşmanın ne kadar kolay olduğunu onlara göstermenizi sağlar. Program arabanız için aylık 750$ vererek başlar ve bu miktar ayda birkaç bin dolara kadar çıkabilir.  Hayalinizdeki arabayı almak hiç bu kadar kolay olmamıştı, araba programına yalnızca birkaç ay sıkı çalışarak ulaşabilirsiniz. Ruby kariyerine ulaştığınızda, yeni aracınızın yanı sıra aylık ortalama geliriniz yaklaşık 3.500 Avroya kadar çıkabilir.

Hedefi sekiz ay içinde Ruby’e ulaşmak olarak belirleyin. Burada da “Başarıya Giden Adımlar” videosunda faydalı ipuçları bulacaksınız.

Ruby kademesinde birçok insan yıllık gelirlerini düzenli işlerine kıyasla iki katına çıkarırlar.

Bir Diamond olarak Kyäni Milyon Dolar Kulübüne katılmanıza yetecek bir gelire ulaşacaksınız. Bu da Kyäni’den 1 milyon ABD Dolarından daha fazlasının geleceği anlamına geliyor.

Ayrıca unutmayın, Diamond kariyerinin ardından daha da fazla avantaj sağlayan YEDİ ilave kademe vardır.

Kyäni’de erişebileceğiniz başarının sınırı yoktur – bunu yalnızca hayal gücünüz belirleyecektir.

Hayal gücünüzü büyük düşler kurmak ve yüksek hedefler koymak için kullanın. Bunu yapın ve artık “Başarıya Giden Adımlar” videosunu izlemeye hazırsınız. Bu videoda yalnızca temel prensiplere odaklanarak Diamond Kariyerine ulaşmayı planlamanın ne kadar kolay olabileceğini göreceksiniz.

İşinizi kurarken size başarılar dileriz!

“” Kyani’ye Kayıt Ol “”


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s