KYANİ NİTRO FX

Nitrik oksit,vücudumuzun içinde bulunan nörotransmitterlerden ve günümüzde en çok araştırma yapılın moleküller dendir.

Araştırmalar sonucu 1998 yılında “Dr.Louis J. Ignarro” tarafından nitrik oksit’in “vasküler” sistemindeki önemini keşfettiğinden dolayı “NOBEL TIP” ödülü kazandırmıştır.

                   Vasküler Nedir?

Vasküler insanlarda ve hayvanlarda kanın ve besinin dolaştığı kanal(damar) sistemidir.

Nitrik Oksit vücudumuza hayat veren bir moleküldür. Vücudumuzdaki hücresel döngüyü koruyan onaran ve savunan bir moleküldür.

Vücudumuzda az oranda salgılanan nitrik oksit vasküler bölgede damarların açılmasında rol oynar. Kan dolaşımını hızlandırır.bağışıklık sistemini savunur. besinlerin sindirimini ve emilimini kolaylaştırır,beyin fonksiyonlarının düzelmesinde ve vücuttaki enerjinin artmasında büyük rol oynar.

Şimdi sizlere içerisinde nitrik oksit barındıran kyani nitro fx ve nitro plustan bahsetmek istiyorum.

noni bitkisi

Kyani nitro fx ve nitro plus içeriğinde noni meyvesinden elde edilen nitrik oksit bulunmaktadır. Tamamen helal bir gıda takviyesidir. Vücuda damla şeklinde ağız yoluyla alınır. Kullandığınız andan itibaren etkisi gösteren bir üründür.

Pasifik Adaları ve Güney Doğu Asya’da aktarcıların vazgeçilmezi olan noni bitkisine muazzam bir talep söz konusudur. Noni meyvesi özü nesiller boyu tıbbi ve besleyici ürün olarak kullanılmıştır.

Kyäni Nitro FX 56mlKyäni Nitro Plus 56ml
kyani satın alraiting
Kullanıcı oyu: 4,6 – ‎3738 oy

kyani nitro fx, kyani nitro plus,kyanikyani distirubutor, kyani market, kyani satın al, kyani shopkyani sipariş, kyani sunrisekyani sunrise satın alkyani turkiyekyani turkiye sayfasıkyani saglık ucgeni, kyani nitro fx siparişsunrise al, kyani sunrise siparişsunset sipariş, kyani sunrise, kyani üye ol, kyani distribütör kaydı, kyani ile para kazan, kyani ile nasıl para kazanırım, kyani satın alma, kyani üye ol, kyani sunrise fiyatı, kyani nitro fix, kyani sunset , kyani sunset al, kyani sunset sipariş, kyani nedir, kyani hakkında, kyani yorumları, kyani satın alan varmı, kyaniden memnun kalan varmı, kyani sunset paket, sunrise kyani, sunset kyani, nitro fx kyani, kyani sunset yararları, kyani, sunrise yararları, kyani faydaları, kyani ödeme takvimi, kyani ödeme planı, kyani kazanç planı, kyani.net 

Advertisements