KYANİ SUNRİSE


İçerisinde vücudumuzun kendini re-kristalize(yenileme) etmesi için ihtiyaç duyulan temel elementlerden toplam 11  adet mor ve kırmızı meyve , noni meyvesi , alaska yabanmersini , çinko , aloe vera ve bee poleni mevcuttur.

kyani_sunrise_nedir

Sunrise’ın içerisinde B1 , B2 , B3 , B4 , B5 , B6 , B12 , Kolin , A , C , E , Biotin , Para Amino Benzoik Asit ve Folik Asit gibi vitamileri içerisinde barındıran bir karışımdır. Bu karışım yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir.

Bu besinler sayesinde vücudumuzda fizyolojik ve biyokimyasal süreçler kolaylaşır.

Sizlere Kyani Sunrise hakkında daha fazla bilgilenmek açısından altta verilmiş olan videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Kyani Sunrise Tanıtım Videosu :

Kyani Sunrise Kullanmanın 8 Faydalı Nedeni :

  1. Enerjinizi Artırmaya Yardımcı Olur
  2. Bağışıklık Sistemini Destekler
  3. Kan Şekeri Seviyesini Normalleştirir
  4. Vücudumuzdaki Sinir, Stres Dengelemesini Sağlar
  5. Rahatlama Hissi
  6. Kalp Sağlığını Korur
  7. Hücresel Desteği Artırır
  8. Sağlıklı Sindirimi Teşvik Eder

Sizde denemeye değer bir ürün olduğunu düşünmüyor musunuz?

30 Günlük para iade garantisi ile memnun kalmadığınız taktirde ürünü geri gönderip paranızı geri alabilme şansınız var.

Ürünü kullandıktan 6-7 gün sonra yani tam bir haftada etkilerini hissedeceksiniz. Kyani ürünleri artık sizin için vazgeçilmez bir hal alacık.

Kyani Satın Alma Linki :

Picture

    Kyani Sunrise 30’lu Paket

kyani satın al

kyanikyani distirubutor, kyani market, kyani satın al, kyani shopkyani sipariş, kyani sunrisekyani sunrise satın alkyani turkiyekyani turkiye sayfasıkyani saglık ucgeni, kyani nitro fx siparişsunrise al, kyani sunrise siparişsunset sipariş, kyani sunrise, kyani üye ol, kyani distribütör kaydı, kyani ile para kazan, kyani ile nasıl para kazanırım, kyani satın alma, kyani üye ol, kyani sunrise fiyatı, kyani nitro fix, kyani sunset , kyani sunset al, kyani sunset sipariş, kyani nedir, kyani hakkında, kyani yorumları, kyani satın alan varmı, kyaniden memnun kalan varmı, kyani sunset paket, sunrise kyani, sunset kyani, nitro fx kyani, kyani sunset yararları, kyani, sunrise yararları, kyani faydaları, kyani ödeme takvimi, kyani ödeme planı, kyani kazanç planı, kyani.net 


Advertisements