KYANİ SUNSET

Soğuk denizlerdeki balıklarda en yüksek oranda omega 3 bulunmaktadır. Vahşi Alaska Sockeye Somunu’ndan elde edilen Omega 3 ile Kyani Sunset meydana gelmiştir.

E vitaminin Tokotrienol hali yani en saf ve en güçlü hali ile alaska somonuna ileri derecede saflaştırma teknolojisi uygulanarak elde edilen omage 3 ilavesi ile Kyani Sunset ürünü meydana gelmiştir.

kyani sunset

Vücudun dışardan alması zorun olan yağ asitlerinden birisi Omega 3’dür.

Omega 3 ‘ün EPA ve DHA yağ asitleri vücutda tam kullanım oranına sağhiptir.

EPA ve DHA yağ asitlerinin faydaları;

DHA görme yetisinin korunmasına katkı sağlar, EPA ve DHA ayrıca kalbin normal fonksiyonuna ve normal beyin fonksiyonlarının korunmasına katkıda bulunur.

Kyani Sunset Nasıl Kulllanılır?

Sunset akşam yemeği yenildikten 1-2 saat sonra kullanılması önerilmektedir.

Kyani Sunset’i Kimler Kullanabilir?

Kyani Sunset‘i her yaşta insan kullana bilir. Sadece kullanım dozunda farklılıklar vardır…

4-10 yaş arası çocuklar günde 1 kere kullanması,

10 yaş üstü bireylerin ise günde 3 kez kullanması önerilmektedir.

Kyani Sunset Kapsül, Jelatini Ne İçerir?

Kapsüller köpek balığı kıkırdakların dan elde edilmektedir. Kyani Sunset omega 3 kapsüllerine “Çift kapsül” kaplama işlemi uygulanmıştır. İlk aşamada midede patlayan kapsül, son aşama olarak bağırsakta patlar. Bu çift kapsül sayesinde ağzımızda her hangi bir balık kokusu kokmasının önüne geçilmiştir.

Kyani Sunset Bakanlık Onaylımıdır?

Kyani Sunset ürünleri ve diğer kyani ürünlerinin hepsi helal sertifikası içermektedir.

Tüm ürünler Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayında geçmiştir. Ayrıca Kyani Sunset 2015 yılında Japonya’da yapılan Monde seleksiyonunda yılın en iyi ürünü ödülünü kazanmıştır.kyani-ödül-1

 Neden Omega 3 alırken Kyani Sunset tercih etmeliyiz?

Kyani Sunset içersindeki Omega 3 soğuk sularda yetişen alaska somunundan elde edilmektedir. Biliyoruz ki su ne kadar soğuk olursa suda hayat süren canlıların yağ kalitesi bir kadar fazla olacaktır.

Soğuk sularda yaşayın balıkların adaptasyonu sonucu vücutlarındaki yağ oranı fazladır. Sonuç olarak bu balıklar en kaliteli Omega 3 yağını elde etmemizi sağlıyor.

Dünya’nın Kutuplardan sonra en soğuk bölgesi Alaskadır. Bu nedenle piyasadan omega 3 satın alırken ilk sorgulamanız gereken Omega 3‘ün hangi bölgeden elde edildiğidir.

Vahsi Alaska somon balığı otcul hayvanlardır. Genellikle bitkisel besinlerle hayatlarını sürdürürler. Bu balıklar bu nedenden dolayı diğer balıklara oranla ağır metaller veya civa madde tüketimine maruz kalmıyor.

omega 3 balik yaği.jpg

Dolayısıyla Vahsi Alaska somon balığında elde edilen Omega 3 kalitesi çok yüksek bir skalada seyrediyor.

Yukarıdada belirttiğim gibi kapsüller köpek balığı kıkırdağından üretilen kapsüller halinde satışa sunuluyor. Piyasada bulunan Omaga 3 kapsüllerinde domuz veya sığır jelatinleri kullanılmaktadır. Bu durum hem mide bulandırıcı , hem sağlıksız sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Kyani Sunset Omega 3 balık yağlarını 4-10 yaş arası çocukların kullanacağı ön görülerek standarttın dışında daha küçük kapsüller üretilerek satışa sunulmuştur.

Sunset’i Tercih Edin, Neden mi?

Yukarıda yazmış olduğum makale aslında bunun cevabı değilmidir? EPA ve DHA değerleri düşük Omega 3’ler, Sıcak deniz,nehir veya göl balıklarından ve özellikle etçil balıklardan elde edilen, sığır veya domuzdan elde edilen kapsüllerle kaplanan OMEGA 3‘lerin biyo-yararlanımı ne kadar yüksek olabilir öyle değil mi ?

omega 3.jpg

Tercihiniz yaparken uzman bir hekim veya doktor olmanıza gerek yok. Belkide 90 kapsül olan bu ürünün benzerini 15-20 TL vererek de elde edebilirsiniz. Yalnız aldığınız ürünlerin %10 luk biyo-yararlanım hizmeti vermediğini göz önüne aldığımızda bu fiyat bile bu ürün için yüksektir.

Sizler ve Çocuklarınız için Kyani Sunset kullanın…

Kyani  Sunset Satın Alma Linki :

    Kyani Sunset 90 Kapsül

kyani satın al.jpg
kyani, kyani market, kyani satın al, kyani shopkyani sipariş, sunset sipariş, kyani sunset , kyani sunset al, kyani sunset sipariş, 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s